SANTRADE s.r.o.
Repíková 14/15
040 17 Košice - Šebastovce

PROFESIONALITA

Všetci naši zamestnanci sú vedení k maximálnemu výkonu a profesionalite.

KVALITA

Kvalita určuje schopnosť uplatnenia, v našom prípade je to maximálna snaha uspokojovať potreby našich zákazníkov.


Trapézové plechy

plech1.jpgNaša spoločnosÅ¥ vyrába od konca r. 2005 trapézové plechy na výrobných linkách s vysokou presnosÅ¥ou spracovania. Ponúkame Vám ľahké strešné krytiny, opláštenie hál, prístreškov a oplotenia. Trapézové plechy vyrábame z pozinkovaných a lakoplastových plechov od renomovaných výrobcov z celej EU. Vyrábame ich na mieru podľa Vašich požiadaviek, resp. podľa kladačského plánu, ktorý Vám vyhotovíme zdarma, v cene zákazky. Pri zákazkach nad 1000 EUR / bez DPH / bezplatná doprava po celej SR.

Nízkoprofilové vlnité plechy - používajú sa ako uzatvárací prvok pre vonkajšie i vnútorné použitie, pre rôzne aplikácie ako výrobné haly, sklady, nákupné centrá, predvádzacie haly, kancelárske priestory, farmy, telocvične. Vhodné ako rýchle trvanlivé riešenie stien, prepážok pre hore uvedené riešenia.

Vlnité reliéfne plechy - vytvorené z plátov galvanizovanej ocele, so schopnosÅ¥ou vysokej záÅ¥aže bez deformácií a preto sú ideálne pre podlahy. MBS DA 60 je špeciálne navrhnutý, aby zaistil dobré mechanické prepojenie s betónovými časÅ¥ami konštrukcie

Sinusoidové vlnité plechy - použitie pre nové realizácie, pre rekonštrukcie v občianckych, priemyselných a poľnohospodárskej projektoch - strechy, steny, prístavky. Poskytujú výhody pre riešenie stien a striech z pohľadu architektov a dizajnérov.

Vlnité plechy s vysokým profilom - optimálne riešenie pre rovné strechy a plochy z veľkým rozostupom nosníkov ( 3 - 7m)

Nízkoprofilové plechy

Plechy so sínusový profilom

Vlnité reliéfne plechy

Plechy s vysokým profilom